top of page

O TukTuki

 

 

Vítejte na webu TukTuki ve světě fair trade módy a doplňků!

TukTuki, to jsou krásné věci z celého světa, které mají svůj osobitý příběh a historii. Zboží, které nabízím, pochází z malých dílen působících v zemích Afriky a Asie. Jejich společným jmenovatelem je neziskový charakter, ruční výroba a spolupráce se znevýhodněnými skupinami obyvatel. Ať už si v e-shopu TukTuki vyberete cokoliv, můžete si být jistí, že Váš nákup potěší nejen Vás, ale také nejednoho producenta v některé z tisíce kilometrů vzdálených zemí. Abyste si ty, kdo výrobky pro TukTuki produkují, dokázali lépe představit, navštivte sekci producenti.

Svým nákupem ovlivňujete mnoho lidských osudů, přemýšlejte o nich! TukTuki věří, že globální systém obchodování s textilem může být spravedlivý a výhodný pro všechny zúčastněné a navíc podpořit rozvoj zranitelných komunit. Více o principu spravedlivého obchodu si můžete přečíst v sekci fair trade.

TukTuki přeje příjemné brouzdání mezi výrobky a pohodlný nákup. Jestliže fotky nestačí a chtěli byste si vše osahat, vyzkoušet a prohlédnout zblízka, neváhejte se ozvat! TukTuki také čas od času vyráží na prodejní akce a festivaly, proto sledujte blog.

bottom of page